VELUX vonkajšie rolety

Vonkajšia roleta VELUX SHL pomáha zlepšiť tepelneizolačné vlastnosti strešných okien v letnom i zimnom období, umožňuje úplné zatemnenie miestnosti, chráni strešné okno pred nepriaznivým počasím, znižuje hluk z dažďa a krupobitia a naviac poskytuje obyvateľom podkrovia dostatok súkromia. Vonkajšiu roletu je možné na montovať na strešné okno i dodatočne.

• Účinná ochrana pred prehrievaním interiéru – zníženie prestup tepla až o 97%
• Zabránenie únikom tepla z interiéru až o 17 %
• Zníženie hluku z ďažďa a krupobitia až o 3 dB
• Úplné zatemnenie miestnosti
• Ochrana strešného okna pred poškodením
• Ochrana súkromia

Kombinácia
Vonkajšiu roletu VELUX je možné kombinovať s akýmkoľvek typom vnútornej rolety či žalúzie VELUX.

Pozrite si, ako fungujú manuálne ovládané vonkajšie rolety

Velux SHL vonkajšie rolety s manuálnym ovládaním

velux shlZákladná ručne ovládaná roleta s otváravo-zatváravým polohovaním

Základná ručne ovládaná vonkajšia roleta sa môže úplne zrolovať nahor alebo nadol. Keď sa vonkajšia roleta nepoužíva, je ukrytá pod svojím krytom. Ak si želáte ovládať vonkajšiu roletu, jednoducho otvorte okno a pretočte ho o 180 stupňov, až kým krídlo automaticky nezapadne do panciera. Pri zatváraní okna sa roleta následne automaticky vyroluje. Ak si želáte roletu znova zrolovať nahor, pretočte okno o 180 stupňov. Zvuk kliknutia signalizuje, že roleta je oddelená od krídla.

Velux SML vonkajšie rolety na elektrický pohon

Velux eliktrikaVonkajšie rolety na diaľkové ovládanie a elektrický pohon sa ovládajú inteligentným dotykovým diaľkovým ovládačom VELUX INTEGRA®, ktorý sa originálne dodáva so strešným oknom VELUX INTEGRA®. Intuitívne riešenie umožňuje jednoduché ovládanie roliet diaľkovým ovládaním. Diaľkový ovládač VELUX INTEGRA® ponúka rad prednastavených programov pre každodenný komfort a lepšiu interiérovú klímu. Roletu môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti a užívať si všetky funkcie prednastavených programov, ako je napr. možnosť naprogramovať rolety na zdvíhanie a spúšťanie v konkrétnych hodinách.

Ak treba, roleta sa taktiež môže zdvíhať a spúšťať manuálne pomocou ovládacej rukoväte na spodku rolety.

Čo ak nemám strešné okno VELUX INTEGRA® na elektrický pohon?

Ak nemáte strešné okno VELUX INTEGRA® na elektrický pohon, avšak chceli by ste roletu na elektrický pohon, vyskúšajte ovládací systém KUX 100. Tento vám umožní používať rolety alebo žalúzie VELUX na elektrický pohon v manuálne ovládaných strešných oknách. Alebo vyskúšajte ovládací systém KMX 100 a premeňte celé vaše manuálne ovládané strešné okno na automatické. Ovládací systém KMX 100 vám umožní ovládať viaceré elektrické výrobky.

Oba ovládacie systémy obsahujú diaľkové ovládanie VELUX, ktoré premení roletu alebo žalúziu na kompatibilnú s io-homecontrol®. Ovládací systém KMX 100 takisto zahrňuje dažďový senzor.

Velux SSL vonkajšie rolety na solárnym pohon

Velux solarVonkajšie rolety na diaľkové ovládanie a solárny pohon sa ovládajú diaľkovým ovládaním dodávaným s roletou. Ak máte strešné okno INTEGRA® na solárny pohon, môžete tiež používať inteligentný dotykový diaľkový ovládač VELUX INTEGRA®, ktorý sa originálne dodáva so strešným oknom VELUX INTEGRA®.
Diaľkový ovládač VELUX INTEGRA® ponúka rad prednastavených programov pre každodenný komfort a lepšiu interiérovú klímu. Roletu môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti a užívať si všetky funkcie prednastavených programov, ako je napr. možnosť naprogramovať rolety na zdvíhanie a spúšťanie v konkrétnych hodinách.

Ak treba, roleta na solárny pohon sa môže ovládať taktiež manuálne. Batéria na solárne dobíjanie pojme dostatok energie až na 600 úkonov, a to aj vtedy, keď nie je prítomné žiadne priame slnečné svetlo na dobíjanie.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info