VELUX vonkajšie markízy

Vonkajšie markízy VELUX MHL ponúkajú účinnú ochranu pred prehrievaním, pretože odrážajú slnečné lúče ešte pred dopadom na sklenenú tabuľu okna. Najlepšie zo všetkého je, že naše vonkajšie markízy sú priehľadné, takže môžete aj naďalej využívať svoj výhľad z okna. Jednoducho sa montujú a ovládajú zvnútra miestnosti.

• Účinná ochrana pred prehrievaním - zniženie prestupu tepla až o 74 %
• Sieťovaná štruktúra prepúšťa svetlo do miestnosti a umožňuje výhľad
• Jednoducho sa montujú a ovládajú z interiéru

Kombinácia
Vonkajšiu markízu VELUX MHL je možné kombinovať s akýmkoľvek typom vnútornej rolety či žalúzie VELUX.

Pozrite si, ako funguje vonkajšia markíza s manuálnym ovládaním

 

Velux MHL vonkajšie markízy s manuálnym ovládaním

velux manualMarkíza VELUX sa ovláda veľmi ľahko. Jednoducho otvorte okno, pretočte ho o 180 stupňov a zafixujte roletu do dvoch háčikov na vonkajšej spodnej strane krídla. Roletu je možné namontovať zvnútra a môžete otvárať a zatvárať okno aj vtedy, keď je roleta stiahnutá.

Velux MML vonkajšie markízy na elektrický pohon

Velux elektrikaMarkízy na diaľkové ovládanie a elektrický pohon sa ovládajú inteligentným dotykovým diaľkovým ovládačom VELUX INTEGRA®, ktorý sa originálne dodáva s vaším strešným oknom VELUX INTEGRA®. Intuitívne riešenie vám umožňuje jednoduché ovládanie vašich roliet diaľkovým ovládaním. Diaľkový ovládač VELUX INTEGRA® ponúka rad prednastavených programov pre každodenný komfort a lepšiu interiérovú klímu. Roletu môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti a užívať si všetky funkcie prednastavených programov, ako je napr. možnosť naprogramovať rolety na zdvíhanie a spúšťanie v konkrétnych hodinách.

Ak treba, roleta sa taktiež môže zdvíhať a spúšťať manuálne pomocou ovládacej rukoväte na spodku rolety.

Ak nemáte strešné okno VELUX INTEGRA® na elektrický pohon, avšak chceli by ste roletu na elektrický pohon, vyskúšajte ovládací systém KUX 100. Tento vám umožní používať rolety alebo žalúzie VELUX na elektrický pohon v manuálne ovládaných strešných oknách. Alebo vyskúšajte ovládací systém KMX 100 a premeňte celé vaše manuálne ovládané strešné okno na automatické. Ovládací systém KMX 100 vám umožní ovládať viaceré elektrické výrobky.

Oba ovládacie systémy obsahujú diaľkové ovládanie VELUX, ktoré premení roletu alebo žalúziu na kompatibilnú s io-homecontrol®. Ovládací systém KMX 100 takisto zahrňuje dažďový senzor.

Velux MSL vonkajšie markízy na solárny pohon

velux solarMarkízy na diaľkové ovládanie a solárny pohon sa ovládajú diaľkovým ovládaním dodávaným s roletou alebo žalúziou. Ak máte strešné okno na solárny pohon INTEGRA®, môžete tiež používať inteligentný dotykový diaľkový ovládač VELUX INTEGRA®, ktorý sa originálne dodáva s vaším strešným oknom VELUX INTEGRA®.
Diaľkový ovládač VELUX INTEGRA® ponúka rad prednastavených programov pre každodenný komfort a lepšiu interiérovú klímu. Roletu môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti a užívať si všetky funkcie prednastavených programov, ako je napr. možnosť naprogramovať rolety na zdvíhanie a spúšťanie v konkrétnych hodinách.

Ak treba, roleta na solárny pohon sa môže ovládať taktiež manuálne. Batéria na solárne dobíjanie pojme dostatok energie až na 600 úkonov, a to aj vtedy, keď nie je prítomné žiadne priame slnečné svetlo na dobíjanie.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info