VELUX zatemňujúce rolety

Zatemňujúce rolety VELUX DKL poskytnú zatemnenie kedykoľvek počas dňa. Vďaka tomu sú ideálne do spálne, kde je úplné zatemnenie svetla nevyhnutnosťou. Roleta dokonale sedí na vašom strešnom okne VELUX a zaistí tak dokonalé zatemnenie.

• Úplné zatmenie – najlepšie na trhu
• Plynulé polohovanie
• Moderný štíhly dizajn
• Reflexný povrch na vonkajšej strane zlepšuje izolačné vlastnosti
• Jednoduchá montáž len za pár minút vďaka jedinečnému systému Pick&Click!®
• 40 rôznych farieb a vzorov
• 12 vzorov Disney & VELUX Kolekcia snov

Kombinácia
Ešte lepšiu ochranu pred prehrievaním získate kombináciou zatemňujúcej rolety s vonkajšou markízou.

Pozrite si, ako roleta funguje

Velux DKL zatemňujúce rolety s manuálnym ovládaním

velux dklManuálne ovládané rolety s ovládacími rukoväťami sa používajú veľmi jednoducho. Roleta je upevnená k vrchnému krytu strešného okna a pohybuje sa v bočných lištách, ktoré zabezpečujú hladké fungovanie a plynulé polohovanie. Jednoducho uchopte ovládaciu rukoväť na spodku rolety a vytiahnite alebo stiahnite ju, koľko si želáte

Na uľahčenie ovládania manuálne ovládanej rolety si môžete zakúpiť taktiež ovládacie tyče, nadstavce k tyči a adaptéry pre tyč.

Disney VeluxDisney & VELUX Kolekcia snov ponúka zatemňujúce rolety pre deti a pre všetkých, ktorí si zachovali detskú dušu. Tieto rolety prinášajú rovnaké výhody ako štandardné zatemňujúce rolety. Ovládajú sa manuálne.

Velux DML zatemňujúce rolety na elektrický pohon

velux dmlZatemňujúce rolety na diaľkové ovládanie a elektrický pohon sa ovládajú inteligentným dotykovým diaľkovým ovládačom VELUX INTEGRA®, ktorý sa originálne dodáva so strešným oknom VELUX INTEGRA®. Intuitívne riešenie umožňuje jednoduché ovládanie roliet diaľkovým ovládaním. Diaľkový ovládač VELUX INTEGRA® ponúka rad prednastavených programov pre každodenný komfort a lepšiu interiérovú klímu. Roletu môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti a užívať si všetky funkcie prednastavených programov, ako je napr. možnosť naprogramovať rolety na zdvíhanie a spúšťanie v konkrétnych hodinách.

Ak treba, roleta sa taktiež môže zdvíhať a spúšťať manuálne pomocou ovládacej rukoväte na spodku rolety.

Ak nemáte strešné okno VELUX INTEGRA® na elektrický pohon, avšak chceli by ste roletu na elektrický pohon, vyskúšajte ovládací systém KUX 100. Tento vám umožní používať rolety alebo žalúzie VELUX na elektrický pohon v manuálne ovládaných strešných oknách. Alebo vyskúšajte ovládací systém KMX 100 a premeňte celé vaše manuálne ovládané strešné okno na automatické. Ovládací systém KMX 100 vám umožní ovládať viaceré elektrické výrobky.

Oba ovládacie systémy obsahujú diaľkové ovládanie VELUX, ktoré premení roletu alebo žalúziu na kompatibilnú s io-homecontrol®. Ovládací systém KMX 100 takisto zahrňuje dažďový senzor.

Velux DSL zatemňujúce rolety na solárny pohon

velus dslZatemňujúce rolety na diaľkové ovládanie a solárny pohon sa ovládajú diaľkovým ovládaním dodávaným s roletou. Ak máte strešné okno na solárny pohon INTEGRA®, môžete tiež používať inteligentný dotykový diaľkový ovládač VELUX INTEGRA®, ktorý sa originálne dodáva so strešným oknom VELUX INTEGRA®.
Diaľkový ovládač VELUX INTEGRA® ponúka rad prednastavených programov pre každodenný komfort a lepšiu interiérovú klímu. Roletu môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti a užívať si všetky funkcie prednastavených programov, ako je napr. možnosť naprogramovať rolety na zdvíhanie a spúšťanie v konkrétnych hodinách.

Ak treba, roleta na solárny pohon sa môže ovládať taktiež manuálne. Batéria na solárne dobíjanie pojme dostatok energie až na 600 úkonov, a to aj vtedy, keď nie je prítomné žiadne priame slnečné svetlo na dobíjanie.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info