Velux GGU

Kyvné strešné okno VELUX GGU 0066

Nové bezúdržbové strešné okno s horným ovládaním je ideálne do kúpelní a kuchýň, ale i tam, kde požadujete biely vzhľad. Jadro z tepelne upraveného dreva kryje vodotesná polyuretánová vrstva. Drevené jadro zaručuje vynikajúce izolačné vlastnosti a polyuretánová vrstva dlhodobú trvanlivosť bez nutnosti čistenia alebo natierania. Horná rukoväť je vybavená integrovanou ventiláciou. Okno je možné inštalovať prakticky do akejkoľvek výšky. Vďaka novému systému izolácie VELUX ThermoTechnology™ a špeciálnemu tesneniu a bezpečnému nízkoenergetickému trojsklu má okno vynikajúce izolačné vlastnosti.

Velux GGU

Vnútorná povrchová úprava: Biele bezúdržbové okno

Oplechovanie: Hliník

Zasklenie: 66 - Bezpečné nízkoenergetické trojsklo

Ovládanie rukoväťou v hornej časti krídla okna, integrovaná ventilácia, filter proti prachu a hmyzu, systém izolácie VELUX Thermotechnology™, špeciálne tesnenie, bezpečnostné sklo, samočistiaca vrstva, vrstva proti roseniu vonkajšieho skla, bezúdržbové prevedenie.

Velux GGU INTEGRA - strešné okná s elektrickým pohonom

Ak vám ide o maximálne pohodlie, odporúčame vám diaľkovo ovládané strešné okno VELUX INTEGRA®. Prichádza s úplne novým ovládačom s dotykovou obrazovkou, pomocou ktorého môžete nastavovať okná aj príslušenstvo z ktoréhokoľvek miesta v dome. Predmontovaný dažďový senzor sa postará o to, aby sa okno automaticky zatvorilo, keď začne pršať. Diaľkovo ovládané strešné okno je riešením pre maximálne pohodlie či pre okná umiestnené mimo dosah.

Velux INTEGRA

Velux GGU SOLAR - strešné okná so solárnym pohonom

Využite energiu z prírody. Diaľkovo ovládané okno VELUX INTEGRA® Solar dokáže spracovať slnečné lúče pomocou fotovoltického panelu a nabíjacích batérií, vďaka čomu nie je nutné privádzať k oknu elektrinu. Súčasťou je úplne nový, inteligentný dotykový ovládač, pomocou ktorého môžete ovládať i ďalšie príslušenstvo – rolety, žalúzie či markízy, ktoré tiež dokážu využiť solárnu energiu. Dažďový senzor zaistí automatické zatvorenie okna v prípade dažďa. Diaľkovo ovládané strešné okno je riešením pre maximálne pohodlie či pre okná umiestnené mimo dosah.

Velux Integra Solar

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info