RoofLITE

RoofLITE strešné okná a doplnky

RoofLITE je značka strešných okien a doplnkov, ktoré vyrába škandinávsky expert na strešné a podkrovné okná. Strešné okná RoofLITE sú spoľahlivé a ich tepelná izolácia a pevnosť sa dôkladne testuje v súlade s najnovšími európskymi normami. Sú vysokokvalitné a dodávajú sa s 10ročnou zárukou. Drevo, z ktorého sú vyrobené, pochádza z nezávisle overených a ekologicky obhospodarovaných lesov. Okná RoofLITE sú aj „výhodnou ponukou".

Surovina drevených súčiastok pochádza z lesov obhospodarovaných metódou trvalo udržiavaného lesného hospodárstva. Spoločnosť RoofLITE je držiteľom certifikátu reťazca FSC. (FSC - Forest Stewardship Council). Okná RoofLITE sú vyrábané v Európe vo výrobných závodoch, ktoré spĺňajú predpisy noriem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, pri ich výrobe sú používané najmodernejšie technologické postupy s prísnym dodržiavaním noriem vzťahujúcich sa na priemyselnú výrobu, ochranu životného prostredia a výrobné procesy.

Okná vyrábané spoločnosťou RoofLITE je možné namontovať veľmi jednoduchým spôsobom. Princíp montáže je odskúšaný a testovaný, je to spôsob inštalácie dlhé roky prevádzaný odborníkmi. Pre zákazníkov uprednostňujúcich individuálnu montáž, ku každému produktu pripájame montážnu príručku, ktorá opisuje proces montáže krok za krokom.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info