HELUZ NATURE Energy tehly

heluz nature energySte priaznivcom prírodného štýlu života a chcete bývať zdravo a v súlade s prírodou? Pozrite sa na náš vlastný príspevok pre prírodné stavanie, nepálenú tehlu HELUZ NATURE Energy.
Nepálená tehla HELUZ NATURE Energy je oproti pôvodným „surovým tehlám" vyrábaná z kvalitnej druhohornej hliny s prímesou piesku. Tehla je navyše vyľahčená otvormi a oproti páleným tehlám je energia nutná na jej výrobu minimálna. Vďaka čisto prírodnému zloženiu je nepálená tehla HELUZ taktiež plne recyklovateľná.
Tehla HELUZ NATURE Energy má navyše nezanedbateľný vplyv na kvalitu bývania. Rozdiel poznáte doslova na vlastnej koži. Murivo z nepálených tehál HELUZ:

  • vytvára zdravé vnútorné prostredie priaznivé pre astmatikov
  • vynikajúce akustické vlastnosti
  • výborne absorbuje vzdušnú vlhkosť
  • dosahuje vysoké parametre akumulácie tepla

Využitie nepálenej tehly HELUZ

Nepálená tehla HELUZ NATURE Energy sa používa na vnútorné priečkové a akumulačné murivo s hrúbkami 12 a 25 cm. Ideálna je pre vnútorné steny domov s ľahkou obvodovou konštrukciou – napríklad drevostavieb. Navyše je možné nepálené tehly HELUZ využiť na stavbu kachlí a pecí. Pre murovanie z nepálených tehál HELUZ dodávame špeciálnu bezcementovú maltu NATURE Energy.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info