HELUZ tehly

AKÉ TEHLY SI VYBRAŤ?

Tehly, preklady, komíny i stropy Heluz sú vysoko variabilné riešenie pre každú situáciu. Prezrite si rýdzo český stavebný materiál s viac ako 135 ročnou tradíciou značky Heluz a presvedčte sa, že stavať sa dá rýchlo, efektívne a za rozumné peniaze! Najširší sortiment tehlových výrobkov v Českej republike, výhodné ceny a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.

 

FAMILY 2in1
heluz family 2v1

U až 0,11 W/m2K

Nadčasové brúsené tehlové bloky s integrovanou tepelnou izoláciou. Jednovrstvové murivo dosahuje tepelný odpor R až 9,16 m2K/W a s rezervou spĺňa odporúčané hodnoty pre pasívne a nulové domy.

FAMILY
heluz family

U až 0,15 W/m2K

Unikátny brúsený tehlový blok, ktorý umožňuje nadštandardné nízkoenergetické stavanie bez zateplenia a s tepelným odporom R až 7,10 m2K/W spĺňa podmienky pre získanie energetického certifikátu pre nízkoenergetické a pasívne domy.

STI
heluz sti

U až 0,18 W/m2K

Jednovrstvové murivo bez zateplenia vhodné pre energeticky úsporné domy. Tradičný a časom overený výrobok s prirodzeným prestupom vodných pár.

PLUS
heluz plus

U až 0,21 W/m2K

Prvá generácia tepelnoizolačných tehál s dobrými tepelnoizolačnými parametrami a vyššou pevnosťou.

 

AKO U NÁS NAKÚPIŤ TEHLY?

Na našu adresu info@internetovestavebniny.sk zašlite nezáväznú požiadavku na spracovanie cenovej ponuky. V prípade ak neviete množstvá tehál - zabezpečíme Vám bezplatne výpočet spotreby materiálu. V prípade ak neviete, pre aký typ tehly sa máte rozhodnúť, radi Vám poradíme.

Následne od nás dostanete cenovú ponuku. Pokiaľ budete súhlasiť s cenou tak e-mailom zašlete objednávku. Po obdržaní objednávky od nás obdržíte zálohovú faktúru. Po uhradení tejto faktúry Vám tovar dovezieme na vašu stavbu, obvyklá doba je 7 dní.

Na základe mnohoročnej spolupráce so spoločnosťou Heluz je naša spoločnosť - PROFI one spol. s r.o. uvedená na oficiálnych stránkach spoločnosti Heluz.

 

 

Ceny uvedené v cenníku a v košíkoch platia pri objednávke minimálne 18 paliet výrobkov HELUZ.

LEPIDLO alebo PENA (podľa výberu) a ZAKLADACIA MALTA sú k tehlám Heluz ZDARMA.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info